Optyk Bydgoszcz Okulista Okulary Optometrysta Soczewki Szkła Kontaktowe Okuliści Optycy w Bydgoszczy Oprawki do Okularów Salon Optyczny Gabinet Okulistyczny Bydgoszcz Sklep z Okularami Soczewkami Kontaktowymi Szkłami Oprawkami Darmowe Badanie Wzroku Oczu w Domu Pacjenta z Dojazdem do Domu Zakład Optometrystyczny Optometryczny Bydgoszcz Okulista Optyk Optometryści Promocja Niskie Ceny Markowe Okulary Opinie Tanio Najlepszy Optyk Bydgoszcz Opinia Tani Okulista Bydgoszcz Cena Promocje NFZ

zakład optometryczny w bydgoszczy

aktualne promocje

okulary-salon-okulistyczny-optyczny-optometryczny-bydgoszcz

oprawki okularowe za 1zł

Promocja dotyczy wybranych modeli oprawek metalowych i plastikowych. Warunkiem skorzystania z tej oferty jest zakup pełnych okularów tj. oprawka ze szkłami korekcyjnymi. Promocja trwa do odwołania.

Rabaty Opraw
Do 90 %

Rabat dotyczy wyprzedaży pełno jakościowych opraw okularowych w promocyjnych cenach, których zniżka obejmuje do 90 % regularnej ceny zakupu. Promocja trwa do odwołania. Zapraszamy do naszego salonu optycznego.

okulary-przeciwsloneczne-sklep-optyczny-w-bydgoszczy
badanie-wzroku-w-domu-bydgoszcz-okulista-optometrysta

Badanie Optometryczne 1zł

W naszym salonie optycznym mamy w ofercie promocję na badanie optometryczne za 1zł przy zakupie okularów. Promocja trwa do odwołania. Umów się na wizytę już dziś i skorzystaj z badania optometrycznego.